<b>Baza Firm, Lista Firm, Ogłoszenia firm, Spis Firm, Wyszukiwarka Firm, Katalog Firm, Adresy Firm, Katalog Branż</b>

Biuro Podróży " SZAR "

Logo firmy Biuro Podróży " SZAR "
Biuro Podróży " SZAR "
Adres Firmy -Biuro Podróży " SZAR "

Adres Firmy

42-200 Częstochowa
Dąbrowskiego 7

Dane kontaktowe - Biuro Podróży " SZAR "

Dane kontaktowe

Telefon(34)324-80-40eMailoffice@e-lastminute.pleMailwroclaw@e-lastminute.pl

Godziny otwarcia Biuro Podróży " SZAR "

Godziny otwarcia

---brak---

Strony www Biuro Podróży " SZAR "

Strony www

www.e-lastminute.pl

Wyślij eMail do Biuro Podróży " SZAR " Pokaż na mapie - Biuro Podróży " SZAR "

O firmie Biuro Podróży " SZAR "

 

Poznajmy się!

Nasze biuro powstało w październiku 1991 roku było to głównie tradycyjnie działające Biuro Podróży (z lokalem w centrum miasta, działem obsługi klienta, posiadającym własny transport i linie autokarową do Niemiec ) z czasem założenia zmieniły się i stworzyliśmy internetową agencję podroży. Szybko przekonaliśmy się, jak optymalnym rozwiązaniem jest PR z silnym oparciem w postaci codziennie aktualizowanego serwisu internetowego. Posiadamy stosowne dokumenty do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług turystycznych.

Nigdy nie stosowaliśmy spamu jako narzędzia marketingowego naszej firmy. Jednocześnie poprzez ogromną ilość czasu spędzonego na penetrowaniu sieci, lekturze literatury i czasopism branżowych - często osiągamy cel, jakim jest wysokie miejsce w najbardziej znanych wyszukiwarkach polskich i światowych po wpisaniu słów kontekstowych najbardziej odzwierciedlających profil naszej działalności. Rzetelność.

Oto jak jesteśmy postrzegani przez jedną z największych gazet w Polsce:

Regularnie informujemy o nowinkach, wszystkich wpisujących sie na listy subskrypcji ofert Last Minute!

To dzięki Nim Nasz serwis tak dynamicznie sie rozwija a jego zasoby są coraz bardziej zbliżone do faktycznych potrzeb odwiedzających. Ze swojej strony zapewniamy, że odpowiadamy na wszystkie maile z prośba o pomoc nawet, jeżeli nie jest ona związana z bezpośrednim interesem firmy!

Droga do wypoczynku:
wejdź na www.e-lastminute.pl - wybierz interesujący Cię kraj, region, hotel (ponad 50 000 obiektów!), termin i cenę.

Wypełnij formularz. Po kilku chwilach otrzymasz potwierdzenie (telefonicznie/e-mailem/faxem/SMSem/MMSem/Skypem/GG?) o dostępności wolnych miejsc. Wyślij potwierdzenie przelewu w zamian otrzymasz potw. rezerwacji.

Spakuj sie, jeżeli do tej pory tego nie zrobiłeś (a mogłeś nie zdążyć!) i jedź na lotnisko. A jak nie masz czasu przeglądać tysiący ofert, hoteli i opisów miejsc gdzie możesz wypoczywać - po prostu napisz do Nas albo za GaduGadaj jak sobie wyobrażasz swoje idealne wakacje a nasz Konsultant rzetelnie i fachowo pomorze wybrać miejsce wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

NASZE ATUTY:

                           - OGROMNY WYBÓR MOŻLIWOSCI WYPOCZYNKU: wczasy, wycieczki, rejsy, wyprawy, kolonie, obozy, agroturystyka, work&travel,
                           - TRANSPORT: bilety autokarowe, lotnicze i promowe
                           - UBEZPIECZENIA, WYNAJEM SAMOCHODÓW, REZERWACJA HOTELI (w tym samych noclegów, bez konieczności korzystania z kompleksowej oferty turystycznej zawierającej transport zakwaterowanie, opieka rezydenta, transfery, fakultety etc.)
                           - CODZIENNA AKTUALIZACJA OFERT i CEN
                           - KONTAKT Z KONSULTANTEM Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE 
                           - TY - czyli Nasz Kochany Klient wybierasz obiekt najtańszy spośród wszystkich tour-operatorów mających go w swojej ofercie! Nasza baza każe wyświetlać na serwisie tylko te, które są najtańsze w wybranym przez Ciebie terminie!

Znajdujemy się w momencie gwałtownej ekspansji firmy - dotyczy to zarówno rozwoju biura tego stacjonarnego jak i jego wirtualnej formy. Zapraszam gorąco do korzystania z Naszych usług - odwdzięczymy się się Państwu profesjonalna obsługą i spełnieniem Waszych wizji o wymarzonych wakacjach! Zaglądajcie do Nas często - serwis zmienia się codziennie i na pewno zobaczycie jeszcze jak wieloma rzeczami Was zaskoczymy! Wiele Naszych pomysłów jest właśnie w fazie prób generalnych i wdrożeń ...i dalszego eksperymentowania,a wszystko w celu dążenia do Doskonałości.

Najlepsze Ogłoszenia Firm, Spis Firm / Baza Firm

Branzowo.pl - to Lista Firm i ogłoszenia firm w Polsce

Licznik odwiedzin wizytówki firmy Biuro Podróży " SZAR ": 933